Відгуки

42 Відповіді на "Відгуки"

  1. Дмитро

    Дуже рекомендую цю команду. Роботу виконали якісно, вчасно, за гарною ціною. Приємні у спілкуванні. Дуже задоволений. Мені виготовляли та встановлювали панорамні вікна на високий поверх.

  2. Олександр

    Була необхідність поміняти вікно та балконні двері. Друзі порадили звернутися до фірми «Вікносистем».
    Менеджерами була надана грамотна консультація та підбір профілю, фурнітури та склопакетів. А так само був зроблений чіткий замір віконного та дверного отворів.
    Конструкції було виготовлено в обумовлений термін. Демонтаж -монтаж вікна та двері зайняв 3-4 години.
    Про свій вибір фірми та профілю не шкодую, за потреби планую ще звертатися та радити друзям.

  3. Олександр

    Хочу подякувати за якісну роботу.
    Шукав фірму поміняти вікно та балконні двері. Друзі порадили "Вікносистем".
    Менеджери грамотно та кваліфіковано допомогли з підбором профілю та фурнітури, точно виконали замір прорізів. Конструкції були виготовлені у строк (7 днів). Демонтаж-монтаж вікна та двері зайняв 3 години. Установка швидка та якісна. Дякуємо персоналу «Вікносистем».

  4. Ганна

    Вирішили замінити старі вікна, на євровікна, бо постійний холод у квартирі дико набрид і діти з болячок не вилазять. Вибір був протягом місяця величезний, 6 компаній з різною ціновою політикою, яка не пасувала. Порадили цю компанію, і ми туди звернулися. Нас зустріла дуже ввічлива менеджер Олена, якою ми дуже благодні, вона все пояснила, показала, увійшла до нашого становища і ми зробили замовлення 2 вікна та балконний блок. Дякую вам величезне за консультацію, допомогу у виборі, терпінні, незабаром зустрінемося) римські штори ще попереду))). І як не дякую величезне людям які вчасно доставили всі металоконструкції, які зробили величезну роботу, після якої в квартирі Жарко). Рома та Саша ввічливі хлопці дякую вам величезне, ви профі у своїй справі, зробили все швидко, якісно та красиво.
    Дякую вам усім величезне! Рекомендую цю чудову компанію з такими добрими людьми!

  5. Ірина

    "Вікносистем" порадивши знайомий. І я, без сумніву, можу порадити іншим. Ціна, якість, швидкість-це для «Вікносистем». На всіх етапах від підбору, заміру окон, оформлення, виготовлення та до монтажу віконних конструкцій — працюють професіонали. Євген врахував усі побажання та запропонував оптимальний варіант, Олег професійно зробив заміри, що дуже важливо. Монтажники яскраво завершили цю «картину олією». Якісно, швидко. Вся команда спрацювала злагоджено, якісно, швидко! Дякую! Приємно!

  6. Ірина

    Замовили вікна до села Бородянського району. Зробили на 2 дні раніше. Хлопці Олександр та Роман встановили все дуже якісно, за що висловлюємо хлопцям та замірнику подяку за виконану роботу. Залишилися задоволеними та рекомендуємо «Вікносистем»!!!!!!!

  7. Ірина

    Замовили вікна до села Бородянського району. Зробили на 2 дні раніше. Хлопці Олександр та Роман встановили все дуже якісно, за що висловлюємо хлопцям та замірнику подяку за виконану роботу. Залишилися задоволеними та рекомендуємо компанію!!!!!!!

  8. Дмитро

    Хочу подякувати колективу компанії за відмінний сервіс при виборі та встановленні віконних блоків і підвіконь!
    При виборі компанії ми в першу чергу керувалися «адекватністю» менеджерів, які крім красивих і завчених фраз чому вони кращі за інших, повинні бути як мінімум у темі і вміти слухати клієнтів, щоб зрозуміти їхню потребу та допомогти грамотною порадою. Плюс ціна також відігравала важливу роль. Незважаючи на те, що на самому сайті не дуже багато відгуків, у спілкуванні з Євгеном та Оленою все було досить просто та логічно.
    Пара особистих зустрічей та обговорення деталей допомогли краще зрозуміти, що і як потрібно зробити, потім завмер, після чого оформлення замовлення та коротке очікування з доставки та встановлення.
    Першу частину замовлення (підвіконня та «розворот/скління» балкона в новобудові в Бучі) доставили та встановили вже за кілька днів — (якщо не помиляюся минуло 3 дні, при цьому терміни нас підтискали і нас «почули» :)). Перед виїздом, нас набрали, погодили всі моменти за часом і приступили до встановлення - сама установка 3 підвіконь (з еркером) та «розвороту» балкона зайняла 4 години.
    Установники - нормальні, тямущі хлопці, які знають свою роботу. Без зайвих і безглуздих питань зробили свою роботу, точково уточнюючи мої хотіли.
    За кілька днів (як і було обумовлено) приїхала 2 частина замовлення – заміна балконного блоку у Хрущовці. Особливість по 2 частини замовлення полягала в тому, що демонтувати старий блок потрібно було без пошкодження обшивки балкона + як контролер виступала дружина 🙂
    У результаті, всі поставили без жодного зауваження, прибрали за собою і допомогли винести старий блок на сходовий проліт (тут важливо відзначити, що вивезення старих блоків потрібно обговорювати окремо, тому що це не входить до звичного переліку робіт)

    Простіше кажучи – хлопці молодці, можу сміливо радити.

  9. Лариса

    Дуже задоволені дверима! Зробили роботу дуже якісно. Однозначно рекомендую!

  10. Руслан

    Дякуємо за своєчасне та якісно виконане замовлення, включаючи монтаж.

  11. Євген

    Хочу висловити подяку «Вікносистем» за якісно виконане замовлення щодо встановлення балконного блоку.
    З цим замовленням розгорнулася ціла епопея, з боку підрядника все вчасно + відмінна якість!
    З боку забудовника «Кришталеві джерела» на вул. Метрологічний маразм та ідіотизм.
    Виявилося, що замість 8 секцій балконного блоку, необхідно щоб було тільки 7! Балкон готовий, стоїть гарний і тут засідка! Будь-які переговори із забудовником не увінчалися успіхом, грози штрафними санкціями у розмірі 50 000 грн з подальшою переробкою. Величезна подяка менеджеру Євгену, за особливу клієнтоорієнтованість та кризовий менеджмент у вирішенні цього питання! Балкон був перероблений з величезними знижками і встановлений термін+якість!!!
    Рекомендація: бути пильними у майбутньому та цікавитися у клієнтів про технічні вимоги від забудовника з метою уникнення подібних ситуацій.

  12. Сергій

    Хороша віконна компанія, всі вікна зробили якісно

  13. Олена Єрусалимова

    Хочу висловити подяку фірмі, за якісну виконану роботу з виготовлення та монтажу балконного блоку! Все було виконано в строки і найголовніше без запізнень щодо доставки!!! Відразу було видно при монтажі, що працюють майстри своєї справи! Все якісно та швидко поставлено, і я залишилася задоволена роботою хлопців! Також велике спасибі менеджеру Олені, що правильно порадила потрібний нам варіант балконного блоку! Дуже приємно здивувала ціна! Раджу всім і кожному, звертатися за віконцями у фірму «Вікносистем», тому що я сама переглядала різні компанії, але сервіс та ціна порадувала тільки тут!! Процвітання Вам і на одного щасливого клієнта у Вас побільшало!!)))

  14. Богдан

    Звернувся до цієї компанії, міряв сам, коли зателефонував менеджеру, він мені сказав як правильно міряти і я ще раз перемірював, у результаті замовив відразу ж. Привезли вчасно того дня, як і обіцяли, встановили все без щілин та інших поганих моментів. Вийшло економно та якісно.

  15. Олександр

    вирішив перед святами встановити пластикові вікна. Ця компанія за ціною цілком влаштувала і я залишився задоволений якістю вікон та установкою. Мені сподобався рівень надання послуг! Рекомендую

  16. Марина

    Купила жалюзі для кухні – все супер, претензій немає. Монтажники приїхали і дуже швидко встановили. Рекомендую

  17. З настанням чудових літніх днів виникла потреба у придбанні жалюзі. Вирішила звернутися до вже відомої мені компанії «Вікносистем», тому що близько шести років тому робила у них замовлення на встановлення металопластикових вікон і залишилася дуже задоволеною результатом роботи. Дуже порадував персонал, який з люб'язністю надав інформацію, що цікавить мене, по жалюзям. Окреме спасибі менеджеру Ксенії за оперативну роботу. Тепер по жалюзі. Виміри зробила сама, але вирішивши перестрахуватися викликала замірника, який на мій подив приїхав зі зразками жалюзей + ще й порадив який вид краще вибрати. Зазвичай, за розповідями моїх друзів, які встановлювали жалюзі, такого не було, переважно говорили, що всю інформацію ви можете уточнити у менеджера або подивитися зразки на сайті. Тож мені можна сказати пощастило. Після оплати рахунку в банку майже через тиждень (за домовленістю) встановили жалюзі за 20 хвилин і провели інструктаж з їх експлуатації. Результатом дуже задоволена. велике спасибі

  18. Віра Миколаївна

    Замовила вікно до кімнати, тому що під будинком відкрили СТО та мийку, які працюють цілодобово, шум весь час. Вікно вирішило цю проблему. Дякую

  19. Ангеліна

    робили замовлення тканинних ролет.
    Приїхав замірник із розкладкою тканин, все поміряв, порадив яку краще вибрати тканину, одразу і йому й оплатили.
    Зробили швидко. Залишилися задоволені роботою

  20. Катерина

    Замовили 2 вікна, як і обіцяли, привезли вчасно, проте довго монтували і робили регулювання вікон

  21. Світлана Володимирівна

    Замовили перегородки для офісу, хлопці молодці зробили все якісно та головне пішли нам назустріч – усі роботи провели після 18:00

  22. Замовили вікна, підвіконня та відливи. Коли приїхали монтажники монтувати, з'ясувалося, що не підходить за розмірами одне підвіконня. У результаті наступного дня привезли нове підвіконня, яке вже підійшло ідеально. Хоч і трапився такий казус із виміром, претензій до фірми немає, оскільки вони дуже швидко все виправили без додаткових моїх грошових вкладень. Сподобалося те, що в такій ситуації ніхто не псував нерви, не було жодних розбірок чи закидів, хлопці вибачилися і без будь-яких питань і з'ясування, хто винен усе зробили як треба.

  23. Ірина

    Порадили звернутися до Вікносистем, родичі, які торік замовляли собі зимовий сад. Ми засклили повністю нашу дачу, хлопці монтажники довго поралися з установкою, але роботу свою зробили якісно. Взимку подивимося, як енергозберігаючі склопакети себе покажуть.

  24. Сергій

    замовили собі вікна, викликали замрщика, прямо вдома уклали договір і дали передоплату, не треба було витрачати час на їди. менеджер провів хорошу консультацію, порадив, що краще. взагалі все сподобалося.

  25. Рекомендую Вікносистем, зробили та встановили швидко вікна та двері. Залишився задоволений

  26. Краченко Ангеліна Леонідівна

    У наш тяжкий час кожна гривня на рахунку, порадилися з чоловіком і вирішили утеплювати квартиру, щоб надалі заощадити на опаленні, хотіли тільки поміняти вікна в квартирі, думали, що буде дуже дорого, але коли зателефонувала оператору, дівчина порахувала вартість заміни вікон і зробила знижку — якраз були додаткові передсвяткові знижки, тому ми ще замовили утеплення квартири зовні. Хлопці молодці — зробили все якісно, коли їхня машина потрапила в пробку — передзвонили та попередили, що приїдуть на годину пізніше. Дуже приємне ставлення співробітників, починаючи з оператора та закінчуючи робітниками.

  27. Ярослава

    Все влаштувало, окрім процесу встановлення, якось довго у хлопців це відбувалося… до якості претензій немає.

  28. Максим

    Ми живемо в Ірпені, вирішили на свій страх та ризик замовити вікна у цій фірмі, знайшли їх за оголошенням у газеті. Замовили вікна для приватного будинку. Зробили все вчасно, незважаючи на те, що терміни нас підтискали. Дякую

  29. Микола

    Замовляли скління лоджії, все пройшло успішно, претензій до фірми ніяких немає. Все зробили якісно та вчасно.

  30. Ганна Василівна

    Ми з чоловіком пенсіонери, як і обіцяли, зробили нам знижку.
    Велике вам дякую!

  31. Наталя

    Порадили друзі звернутися до цієї фірми, їм раніше вони міняли вікна. ми замовили вікна та жалюзі в офіс. жодних питань та претензій у процесі роботи не виникло.

  32. Марина

    Змінювали всі вікна в квартирі і заразом вирішили засклити балкон. Все пройшло гладко. Єдиний момент – приїхали пізніше, ніж обіцяли, але лише на годину, як пояснили – була пробка, і то нам зателефонували попередити.

  33. Дмитро

    Замовили ролети для гаража, все працює, зробили нам безкоштовну доставку, ну довелося почекати кілька днів, зате ж безкоштовно

  34. Вирішив замовити вікна та жалюзі у Вікносистем, сподобалася ціна та менеджер приємно спілкувалася зі мною, порадила як краще зробити і який профіль підібрати. Щоправда, установники трохи затрималися, але нічого страшного, з ким не буває.. Роботою залишився задоволений хлопці зробили все якісно.

  35. Спочатку переглядала сайти, потім порівнювала ціни та вибір робила орієнтуючись на бюджет. Вирішила зупинитися на цій компанії, так як вони виробники і вже довго на ринку, робив прорахунок менеджер по-телефону. Привезли вікна вчасно, як і обіцяли. Зауважень немає, ось тільки робітники щоправда трохи неакуратні.

  36. Віталік

    Все добре, але тільки установники довго монтують вікна, та й з доставкою вийшла пізніше ніж обіцяли, довелося відпрошуватися на роботі.

  37. Михайло

    Натрапив випадково на Ваш сайт. Тепер постійно переглядатиму. Сподіваюся, не розчаруєте й надалі.
    Замовлятиму вікна для будинку в селі

  38. Валерій

    Потрібно було терміново поміняти вікна, вирішив замовити вікна у цій компанії та зовсім не пошкодував. Мене влаштувало все. Уважність менеджера до моєї проблеми, швидкість роботи, процес встановлення всіх вікон, ще отримав знижку. Рекомендую всім!

  39. Віктор

    Вчора встановлювали вікна, все добре тільки от доставка запізнилася на 2 години, що було не зовсім зручно.

  40. Сергій

    Замовили два вікна та двері на балкон. Роботою залишилися задоволені, перестало дмухати з-під дверей. На літо подумуємо купити собі жалюзі.

  41. Веб студія пропонує комплекс послуг створення сайтів Київ Харків Одеса Львів Україна Росія. Ви можете замовити сайт і просування сайту   у нас, ми так само виконуємо послуги.  обслуговування сайтівзахист сайтівхостинг та домен. Якщо Вас зацікавила розробка сайтів і Ви хочете замовити сайт під ключ, то детальну інформацію Ви можете отримати на сайті  >>>>Замовити сайт Київ Харків Одеса Львів Україна Росія <<<<<

    Офіційне укладання договору замовника з виконавцями на розробку сайту. Відповідно до законодавства України та норм міжнародного права. І про це свідчать задоволені клієнти ВІДГУКУ КЛІЄНТІВ 

Оставьте комментарий